BSE Staff

Allan, Rebecca
STEM Office

Anglin, Ebony
Year 9 LCL

Annand, Rodney
IT Services

Atkins, Richard
Arts Office

Barker, Leah
Year 8 Office

Barnes, Eli
Languages

Beagley, Janelle
Physical Education and Health

Bird, Ashley
Arts Office

Black, Julie
Year 9 Office

Blackshaw, Christopher
Arts Office

Blakely, Tamra
Year 8 Office

Blanks, Ben
Student Support Centre

Bond, Sheree
Canteen

Bradshaw, Russell
STEM Office

Brand, Alanah
Arts

Briggs, Stephen
Arts Office

Brown, Ross
IT

Buchanan, Andrew
Athlete Development Program

Buckeridge, Edward
Year 7 Office

Bulger, Gail
Student Records / Accounts Payable

Burgin, Maddie
Student Services

Burke, Paul
Arts Office

Cain, Rachel
Deaf Facility

Cash, Carla
Year 7 Office

Cassai, Murene
Year 8 Office

Charlton, Kim
General Office

Cohen, Warwick
Arts Office

Colvin, Anne
Design, Creativity and Technology Domain Leader

Coughlin, Elizabeth
STEM Office

Cripps, Leah
Year 7 Office

Curnow, Hayley
Design, Creativity and Technology

Cusack, Gerard
Year 8 Office

Danes, Glenn
Technology Office

Dellwo, Beryl
Student Support Centre

Dellwo, Roger
Student Support Centre

Dennis, Sarah
Student Support Centre

Di Donato, Patricia
Year 9 Office

East, Emily
Mathematics and Science

Eberbach, Georgie
English and Humanities

Edwards, Travis
Year 9 Office

Fawcett, Brad
Physical Education

Fitzgerald, Jill
The Inn

Fleming, Ernie
Principal / English and Humanities

Fleming, Karen
Student Services

Flint, Belinda
Languages

Forbes, Robert
Technology Office

Francis, Sue
Learning Assessment

Frost, Lucas
Year 7 Office

Geary, John
Assistant Principal

Geddes, Jane
Arts

Gladigau, Fiona
Arts Office

Gloury, Brett
Physical Education and Health

Gloury, Emily
Physical Education

Gogolin, Jenny
Arts

Gordon, Janine
PE Office

Gould, Faye
Student Support Centre

Grant, Ashley
STEM Office

Grant, Michael
STEM Office

Gray, Alexander
Year 9 Office

Griffin, Kelsey
Athlete Development Program

Grinton, LInda
Year 9 Office

Grose, Lorraine
Student Support Centre

Harrison, Kathryn
Library

Hayward, Brenton
Mathematics and Science

Hogan, Chris
Athlete Development Program

Holsworth, Cynthia
Academy of Creative Arts

Hosking, Tania
STEM Office

James, Steven
Year 10 Office

Jelbart, Stephanie
Year 10 Office

Jobe, Angela
General Office

Jones, Karen
Year 8 Office

Joppich, Luke
Year 9 Office

Kuhne, Tom
PE Office

Lamprell, Kate
Year 7 Office

Lierse, Donna
Foods Office

Lockwood, Lainie
Year 7 Office

Ludeman, Glenn
Technology Office

Lyon, Adam
Academy of Creative Arts

Mago, Neeto
Year 9 Office

Malloy, Paul
Year 9 Office

Malloy, Sharlene
Year 8

Martin, Wendy
Student Support Centre

Mathieson, Ryannan
Year 7 Office

Matthews, John
Arts

Matthews, Louise
Arts Office

McCaig, Rik
Athlete Development Program

McCluskey, Madeline
Year 7 Office

McDonald, David
Technology Office

McIntosh, Jonathon
English and Humanities

McMillan, Wade
Year 8 Office

McRae, Esther
Year 8 Office

Meade, David
Athlete Development Program

Measor, Sheryl
Deaf Facility

Meredith, Rachel
STEM Office

Mertz, Chloe
Arts Office

Miles, Tanya
Student Support Centre

Moloney, Brendan
Assistant Principal

Moncrieff, Gavan
Arts

Moon, Lauren
Year 10 Office

Mordue, Lynne
Student Support Centre

Moresi, Rhian
PE Office

Morton, Lorraine
Deaf Facility

Murray, John
Student Support Centre

Nicolson, Peter
BSE Professional

Nihill, Melissa
Year 8 Office

Normington, Kaid
Arts Office

Norwood, Melissa
Year 7 Office

O'Bree, Danny
Dragon Sports

O'Connell, Travis
PE Office

O'Sullivan, Alyssa
Languages

Pape, Sue-Ellen
Year 7 Office

Piggott, Chris
IT Services

Pilkington, Erin
STEM Office

Potter, Rachel
Languages

Price, Maree
Foods Office

Rabbage, Ross
Student Support Centre

Randles, Meghan
Languages

Roberts, Hamish
Year 8 Office

Robertson, Julie
Acting Principal

Rooney, Alisa
Mathematics and Science

Russell, Kym
Foods Office

Ryan, Janie
Year Seven and Eight Learning Team Leader / English & Humanities

Scanlon, Danielle
Year 9 Office

Schober, Rod
PE Office

Seach, Wendy
Foods Office

Seery, Maree
Curriculum Office

Self, Nigel
Athlete Development Program

Shelton, Jenni
Year 8 Office

Showell, Georgie
Year 7 Office

Sing, Jenna
Student Support Centre

Smith, Angelique
Year 9 Office

Smythe, Jake
English and Humanities

Somerville, Madeleine
Student Support Centre

Speight, Chentelle
Arts Office

Spruyt, Chris
STEM Office

Stoimenov, Valeri
Athlete Development Program

Stosic, Matt
IT

Thomas, Yasmin
PE Office

Thompson, Frances
Arts

Thorne, Steven
Year 10 Office

Thornton, Genevieve
Arts

Tonini, Leo
Student Support Centre

Tope, Marg
Deaf Facility

Tramm, Christopher
Year 9 Office

Tremain, Ange
Student Support Centre Facilitator

Trew, David
Year 9 Office

Tyrrell, Matthew
English and Humanities

Tyrrell, Nicole
Mathematics and Science

Tyzzer, Madilyn
ACA Office

Vearing, Nicole
Year 9 Office

Venema-Steen, Inga
Languages

Waayers, Ellen-Kate
Arts Office

Walker, Melissa
General Office

Walters, Brian
Student Support Centre

Warren, Rachael
Year 9 Office

Watkins, David
Year 7 Office

Watson, Ben
Arts Office

Wheelhouse, Helen
STEM Office

White, Claudine
Student Support Centre

Wightman, Rohan
Student Support Centre

Williams, Barry
Physical Education and Health

Williams, Marina
Media and Promotions

Williamson, Di
Science

Wilson, Kelly
Athlete Development Program

Yarwood, Anne
Science

Zhou, Vicky
Languages

Bendigo South East College

All mail directed to:

P.O. Box 15, Strathdale, Victoria 3550


Location:
Ellis Street, Bendigo, Victoria 3550 Australia

Phone: (03) 5443 4522

Fax: (03) 5443 4632

Email: 
bendigo.southeast.sc@edumail.vic.gov.au


Student Absences Line
(03) 5443 7600